Realizacje – meble na wymiar

Wybrane realizacje mebli na wymiar.

Poniżej przykłady mebli poza meblami kuchennymi i szafami przesuwnymi.

Realizujemy także projekty nietypowe, dlatego jeśli maja Państwo potrzebę wykonania mebli na zamówienie pod konkretny wymiar i według indywidualnego projektu, zapraszamy do współpracy.

Meble łazienkowe

Szafka pod umywalkę. Połączenie kolorów wenge korpusu szafki z białymi szufladami i białą ceramiką daje efekt nowoczesnej elegancji.

Meble do nowoczesnej łazienki

Kolejna propozycja mebli, które wykonaliśmy dla klienta w Opolu. Ostre kształty, regularne linie prostokątnych umywalek idealnie współgrają z liniami szuflad i blatu w ciemnym kolorze. Połączenie koloru białego lakierowanego na wysoki połysk z korpusem w kolorze wenge daje bardzo ładne połączenie pasujące idealnie do współczesnych wnętrz.

Meble biurowe

Przykład realizacji mebli biurowych na wymiar. Specyficzny układ pomieszczenia i chęć aranżacji przestrzeni wnętrza biurowego według indywidualnych potrzeb klienta sprawiły, że konieczne było zaprojektowanie i wykonanie mebli na wymiar.

Meble na zamówienie

Przykład mebli dopasowanych idealnie do wnętrza w mieszkaniu na poddaszu. Ostre skosy w mieszkaniach na poddaszu wymagają często wykonania mebli wpasowanych we fragment dostępnej przestrzeni. Wszystko musi być wykonane na wymiar, aby nie tracić miejsca na pusztą niewykorzystaną przestrzeń.

Meble do pralni i pomieszczeń gospodarczych

Aranżacja pomieszczenia pralni, suszarni, czy pomieszczenia gospodarczego za pomocą mebli wykonanych pod konkretne zamówienie daje najlepsze wykorzystanie przestrzeni wnętrza i dopasowanie do wymagań klienta.