Meble kuchenne na wymiar

Kuchnie dopasowane na wymiar specjalnie dla Ciebie!

Kuchnia to wyjątkowe miejsce każdego domu, które powinno być przestronne i wyposażone w dobre meble kuchenne. Oferujemy praktyczne i estetyczne meble oraz apewniamy bogatą oraz kompleksową ofertę zagospodarowania każdego wnętrza każdej kuchni, dzięki czemu Państwa wyobrażenie o meblach kuchennych zostanie zrealizowane.

Dokładamy wszelkich starań by stworzyć kuchnie, która nie tylko będzie piękna, będzie wyposażona w ładne meble, funkcjonalna i solidna ale także w pełni dostosowana do najbardziej wygórowanych oczekiwań.

Kuchnie robione na wymiar przez Allmeb Opole zapewniają optymalne oraz prawidłowe rozmieszczenie urządzeń takich jak płyta indukcyjna, piekarnik, lodówka czy też zmywarka ponieważ ma to ogromne znaczenie w użytkowaniu.

Dodatkowo na życzenie klienta doposażamy kuchnię w sprzęt AGD, począwszy od naszych rodzimych producentów po tak znane marki jak:

  • BOSCH,
  • SIEMENS,
  • SAMSUNG,
  • MIELE oraz zapewniamy jego montaż.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia galerii mebli kuchennych gdzie nasze przykładowe aranżacje i wykonane przez Allmeb kuchnie mogą stać się inspiracją do stworzenia Waszej kuchni idealnej.

Nasza wiedza oraz doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość wykonania i bezproblemową eksploatację mebli kuchennych przez lata.