Realizacje – szafy przesuwne i garderoby

Przykładowe realizacje szaf przesuwnych i garderób, które wykonaliśmy dla naszych klientów z Opola i okolic.

Nowoczesna szafa przesuwna z białymi drzwiami szklanymi i lustrem

Bardzo nowoczesna propozycja dla współczesnych mieszkań. Duża szafa na całą ścianę. Środkowy segment drzwi przesuwnych wypełniony jest w całości lustrem. Dzięki takiemu zabiegowi zyskujemy optyczny efekt powiększenia przestrzeni wnętrza.

Szafa przesuwna w kolorze wenge

Nowoczesna szafa z drzwiami przesuwnymi. Montaż Opole Śródmieście. Ciemne drzwi wykonane z płyty lakierowanej w kolorze wenge połączone są z kremowym szkłem laminowanym. Idealna propozycja do wnętrz nowoczesnych o klasycznym charakterze.

Szafa z drzwiami ze szkłem grawerowanym

Niewielka biała szafa z drzwiami przesuwnymi z wstawkami ze szkła grawerowanego. Niewielkie wymiary szafy dopasowane są do wielkości wnętrza jednego z mieszkań w Opolu. Jednak dzięki zastosowaniu elementu ozdobnego w postaci ciemnego szkła grawerowanego zyskaliśmy efekt eleganckiego minimalizmu.

Szafa na poddaszu

Propozycja dla osób posiadających mieszkanie na poddaszu. Przestrzeń pod skosami może być wykorzystana także na zabudowanie w niej szafy. Meble na wymiar to nasza specjalność, a takie wyzwania na wykonanie mebli nietypowych na zamówienie dają nam szczególne zadowolenie jeśli pomogliśmy klientowi wykonać jego pomysł na aranżację wnętrza.

Klasyczna szafa narożna

Szafa zabudowana na wymiar w narożniku pokoju. Ze względu na rozkład pomieszczenia idealnie wykorzystaliśmy miejsce, w którym trudno byłoby umieścić coś innego. Szafę wykonaliśmy na wymiar dla jednego z klientów z Opola.

  
Mamy nadzieję, że znaleźli Państwo inspiracje do stworzenie waszej idealnej szafy bądź garderoby.
Jeśli nie znaleźli tutaj Państwo propozycji dla siebie, prosimy o kontakt. Wykonamy szafę na wymiar dokładnie według państwa zamysłu i wymagań.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na Szafy przesuwne i garderoby